Press "Enter" to skip to content

VI Konferencja Naukowo-Techniczna Bezpieczny Produkt Spożywczy

4-6 listopada w Lublinie odbędzie się VI Konferencja Naukowo-Techniczna Bezpieczny Produkt Spożywczy. Honorowym Gospodarzem tegorocznej edycji jest SM SPOMLEK.

Podczas trzydniowego wydarzenia będzie poruszany temat nowoczesnych technologii oraz rozwiązań, które mają pomóc w uzyskaniu i utrzymaniu najwyższej jakości produktów wytwarzanych w zakładach spożywczych.

Tematy konferencji:

utrzymywania higieny i czystości produkcji,
kontroli jakości,
opakowań i znakowania.

Będzie można posłuchać zarówno naukowców, jak i pracowników firm świadczących usługi i dostarczających nowe rozwiązania oraz specjalistów – przedstawicieli:

mleczarni,
browarów,
zakładów mięsnych,
zakładów przetwórstwa owocowo-warzywnego,
zakładów spirytusowych.

W ramach programu odbędzie się wycieczka techniczna do Radzynia Podlaskiego, gdzie znajduje się nowoczesny zakład SM SPOMLEK- jeden z największych polskich producentów sera żółtego.

Wydarzenie odbędzie się hotelu In Between, który położony jest w niedalekiej odległości pomiędzy Lublinem, Kozłowieckim Parkiem Krajobrazowym, a Nałęczowem.

Do udziału w konferencji zaprasza organizator – firma BMP, wydawca magazynu “Kierunek Spożywczy” i portalu branżowego: www.kierunekspożywczy.pl oraz Honorowy Gospodarz SM SPOMLEK.

Więcej informacji: https://www.kierunekspozywczy.pl/konferencja,2108.html

Stowarzyszenie Regionalnych Browarów Polskich jest patronem branżowym wydarzenia. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału.